10 червня 2026 року, з нагоди відзначення Дня науки, у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження провідних науковців столиці.

41 науковець із Національної академії наук України, галузевих інститутів та наукових організацій були відзначені Почесними грамотами та Подяками Київського міського голови за вагомий внесок у розвиток науки, інновацій та інтелектуального потенціалу міста.

У нагородженні взяли участь заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський, президент Національної академії наук України Анатолій Загородній та представники райдержадміністрацій Києва.

Подякою Київського міського голови нагороджено завідувача Науково-дослідного та проєктного відділу цивільних і промислових споруд нашого інституту ПИЛИПЕНКА Дмитра Олександровича за вагомий внесок у розвиток науки, інновацій та інтелектуального потенціалу міста.